محبوب کن - فیس نما

سرمربی سابق بارسا، مربی سال لیگ آمریکا |جدید امروز


ورزش سه: تاتا مارتینو، سرمربی سابق بارسا، که هدایت تیم آتلانتا یونایتد را برعهده دارد، به عنوان مربی سال ۲۰۱۸ رقابت های MLS انتخاب شد.

آتلانتا با هدایت مارتینو در رقابت های این فصل لیگ، با ۲۱ پیروزی، ۷ تساوی و ۶ شکست، در رتبه دوم کنفرانس شرق قرار گرفت و و با عبور از مرحله نیمه نهایی، اکنون باید در دیدار فینال این کفرانس، مقابل نیویورک ردبول قرار بگیرد.

مارتینو کمک زیادی کرد تا آتلانتا شروع خوبی در رقابت های MLS داشته باشد و در دو فصل ابتدایی حضور در این تیم، آتلانتا به رقابت های پلی آف رسید.

همچنین حضور باعث شد تا این تیم بتواند بازیکنان بااستعدادی مانند میگل آلمیرون و یوزف مارتینس را به خدمت بگیرد که جزو بهترین بازیکنان این فصل لیگ آمریکا بودند.

سرمربی سابق بارسا، مربی سال لیگ آمریکا

تیم مارتینو نمایش های هجومی درخشانی در دو فصل اخیر ارائه داده و اولین تیمی است که در دو فصل پیاپی، از رکورد ۷۰ گل زده عبور کرده است.

البته این آخرین فصل حضور مارتینو در آتلانتاست و او اعلام کرده که در پایان این فصل، از این باشگاه جدا خواهد شد. گفته می شود او هدایت تیم ملی مکزیک را برعهده می گیرد.

بعد از مارتینو که با ۳۲٫۷۲ درصد آرا، به عنوان مربی فصل ام ال اس انتخاب شد، باب بردلی، سرمربی لس آنجلس اف سی با ۲۲٫۳۴ درصد آرا در رتبه دوم ایستاد.برای دانلود متن ترانه ها اینجا کلیک نمایید

برای دانلود جدیدترین آهنگ های ایرانی اینجا کلیک نمایید

برای دانلود جدیدترین فیلم و سریال های ایرانی اینجا کلیک نمایید

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *