محبوب کن - فیس نما

ویژگی های آلبوم کاری مدیریت تکنولوژی در ارائه صنعتی برای رومانی


ویژگی های آلبوم کاری مدیریت تکنولوژی در ارائه صنعتی برای رومانی مقاله ای است انگلیسی به فارسی که فایل ۸ صفحه ای اصلی آن در فرمت پی دی اف و ترجمه آن در قالب ورد در۱۳صفحه ای به صورت zipارائه شده و شامل موارد ذیل می باشد: چکیده تکنولوژی های کنونی مشتق شده هستنند ، آنها به آسانی ترکیب می شوند و به سرعت از یک کمپانی به کمپانی دیگر انتقال داده می شوند. حتی با وجود آنکه تکنولوژیها پر هزینه هستند و به تدریج ایجاد آنها خود تبدیل به یک بیزینس می شود. نمی توانیم این حقیقت را نادیده بگیریم که …

ویژگی های آلبوم کاری مدیریت تکنولوژی در ارائه صنعتی برای رومانی
ویژگی های آلبوم کاری مدیریت تکنولوژی در ارائه صنعتی برای رومانی

ویژگی های آلبوم کاری مدیریت تکنولوژی در ارائه صنعتی برای رومانی مقاله ای است انگلیسی به فارسی که فایل ۸ صفحه ای اصلی آن در فرمت پی دی اف و ترجمه آن در قالب ورد در۱۳صفحه ای به صورت zipارائه شده و شامل موارد ذیل می باشد:

چکیده

تکنولوژی های کنونی مشتق شده هستنند ، آنها به آسانی ترکیب می شوند و به سرعت از یک کمپانی به کمپانی دیگر انتقال داده می شوند. حتی با وجود آنکه تکنولوژیها پر هزینه هستند و به تدریج ایجاد آنها خود تبدیل به یک بیزینس می شود.

نمی توانیم این حقیقت را نادیده بگیریم که تکنولوژی مهمترین ابزار برای پایداری در عرصه رقابت با کمپانی هایی است که دارای پتانسیل تغییر ساختار صنایع کنونی و ایجاد صنایع جدید هستند. همه این چالش های پویا برای مدیریت کمپانی به منظور نیاز برای جایگزینی تکنولوژیهای قدیمی ، ارزیابی تکنولوژی های کنونی در بازار ، یکپارچگی تکنولوژی های جدید و در نظر گرفتن اهداف استراتژیک بیزینس به وجود آمده است.

هدف این مقاله تشخیص تعدادی از جنبه های مرتبط با آنالیز آلبوم تکنولوژی یک کمپانی و انجام تحلیلی از این است که چگونه این موارد در سطح شاخه صنعتی با هم تفاوت دارند. در این مقاله دو کمپانی نمایش دهنده انتخاب شده اند ، صنعت ماشین سازی و صنعت IT & C ، آنها نمایانگری برای رومی ها از طریق تاثیرات پویا و اقتصادی هستند.

کار این مقاله بخشی از یک رویکرد پیچیده تر است که هدف آن توسعه تحلیل در چند صنعت در رومانی است.

کلمات کلیدی : مدیریت تکنولوژی ، مدیریت آلبوم کاری تکنولوژی ، صنعت ساخت ماشین ؛ صنعت IT &C

. مفهوم مدیریت آلبوم کاری تکنولوژی
اهداف و کاربرد تحقیق
تعریف چارچوب تحقیق آنالیز کتاب شناسی
انتخاب موضوعات صنایع برای تحقیق

تفسیرهای آماری نتایج
نتایج تحقیق

جدول ۲٫ آمارهای گروهی

جدول ۳ . تست سمپل های مستقل

. نتایج
منابع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *