محبوب کن - فیس نما

دانلود تحقیق درباره معرفی زمین تنیس فرمت Word


دانلود تحقیق درباره معرفی زمین تنیس فرمت Word تعداد صفحات: ۱۰ فرمت: word زمین تنیس برای بازی انفرادی در ابعاد ۲۳٫۷۷ و ۸٫۲۳ تنظیم شده؛ این زمین به وسیله توری که از آن یک سیم و طناب آویزان شده به دوقسمت مساوی تقسیم می گردد. طرف تور توسط طناب باید به پایه های کناری زمین متصل گردد ! ارتفاع تور در مرکز باید ۰٫۹۱ متر باشد و با نوار سفید رنگی محکم شده باشد. در مورد تور باید توری به طوری سفت شود که محفظه های دو پایه کناری پر شود و شبکه های میان تور هم طوری تنظیم می کنند که کوچک باشد …

دانلود تحقیق درباره معرفی زمین تنیس فرمت Word
دانلود تحقیق درباره معرفی زمین تنیس فرمت Word

دانلود تحقیق درباره معرفی زمین تنیس فرمت Word

تعداد صفحات: ۱۰

فرمت: word

زمین تنیس برای بازی انفرادی در ابعاد ۲۳٫۷۷ و ۸٫۲۳ تنظیم شده؛ این زمین به وسیله توری که از آن یک سیم و طناب آویزان شده به دوقسمت مساوی تقسیم می گردد.

طرف تور توسط طناب باید به پایه های کناری زمین متصل گردد ! ارتفاع تور در مرکز باید ۰٫۹۱ متر باشد و با نوار سفید رنگی محکم شده باشد.

در مورد تور باید توری به طوری سفت شود که محفظه های دو پایه کناری پر شود و شبکه های میان تور هم طوری تنظیم می کنند که کوچک باشد که توپ از ان عبور نکند.

در تمام اندازه گیری های زمین فقط لبه های خارجی خط ها اندازه گرفته می شود یعنی اگر حتی کوچکترین سطح برخوردی بین توپ و خط باشد اون توپ صحیح اعلام می شود.

زمین تنیس,آشنایی با زمین تنیس,معرفی زمین تنیس,اصطلاحات زمین تنیس,بازی تنیس,زمین هارد کورت,آشنایی با توپ تنیس,تفاوت زمین hard court و carpet,اصطلاحات ورزش تنيس

دانلود در ادامه ….

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *