محبوب کن - فیس نما

دانلود کتاب لاتین پی‌های مسکونی، رفتار و طراحی ویرایش دوم روبرت وید براوون


دانلود کتاب لاتین پی‌های مسکونی، رفتار و طراحی ویرایش دوم روبرت وید براوون کتاب لاتین پی‌های مسکونی، رفتار و طراحی ویرایش دوم روبرت وید براوون اصلاح شده اطلاعات مربوط به ساخت و ساز پایه و رفتار ساختمان های کم عمق مسکونی و تجاری را فراهم می کند. پی های مسکونی کتاب لاتین پی‌های مسکونی، رفتار و طراحی ویرایش دوم روبرت وید براوون شیمی سیمان، مهندسی خاک، آماده سازی سایت، زهکشی و طراحی بنیادی اساسی را پوشش می دهد. این تجدید نظر شامل مواد جدیدی در زمینه حمل و نقل به علت ریشه های مو …

دانلود کتاب لاتین پی‌های مسکونی، رفتار و طراحی ویرایش دوم روبرت وید براوون
دانلود کتاب لاتین پی‌های مسکونی، رفتار و طراحی ویرایش دوم روبرت وید براوون
دانلود کتاب لاتین پی‌های مسکونی، رفتار و طراحی ویرایش دوم روبرت وید براوون

کتاب لاتین پی‌های مسکونی، رفتار و طراحی ویرایش دوم روبرت وید براوون اصلاح شده اطلاعات مربوط به ساخت و ساز پایه و رفتار ساختمان های کم عمق مسکونی و تجاری را فراهم می کند.
پی های مسکونی

کتاب لاتین پی‌های مسکونی، رفتار و طراحی ویرایش دوم روبرت وید براوون شیمی سیمان، مهندسی خاک، آماده سازی سایت، زهکشی و طراحی بنیادی اساسی را پوشش می دهد. این تجدید نظر شامل مواد جدیدی در زمینه حمل و نقل به علت ریشه های مواد مغذی، تعامل ریشه ها با بنیادها، ثبات شیمیایی در خاک، شیمی رطوبت و مبادله یون، تکنیک های تعمیر پایه و مدت زمان تعمیر.
رفتار و طراحی پی

پی، شالوده یا فونداسیون به زبان انگلیسی Foundation بخشی از ساختمان است که وظیفهٔ انتقال نیرو از ستونها به زمین و خاک اطرافش را عهده دار است.
پی

بر اساس نوع ساختمان و میزان نیروهای وارده، بافت لایه هاو نوع خاک زمین و شرایط آب و هوایی منطقه :می توان تیپ و ابعاد پی را انتخاب و مشخص کرد. عمق، طول و عرض پی‌ها به وزن ساختمان، تعداد طبقات و نوع خاک محل بستگی دارد.
مشخصات کتاب

نام کتاب: پی‌های مسکونی، رفتار و طراحی

نام لاتین محصول: Residential Foundation Design Behavious and Repair 2nd Ed Robert Wade Brown ARBcrete

ویرایش:دوم

سال چاپ: ۱۹۷۹

تعداد صفحات:۵۶

نویسندگان: روبرت وید براوون (Robert wadw brown)

حجم فایل:۱۳٫۹ مگابایت

معرفی کوتاه محصول: کتاب لاتین پی‌های مسکونی، رفتار و طراحی روبرت وید براوون شیمی سیمان، مهندسی خاک، آماده سازی سایت و طراحی بنیادی اساسی را پوشش می دهد.

کلمات کلیدی: پی، شالوده یا فونداسیون به زبان انگلیسی Foundation بخشی از ساختمان است.

با خرید این محصول، فایل زیپ شده (ZIP) کتاب لاتین پی‌های مسکونی، رفتار و طراحی ویرایش دوم روبرت وید براوون در دسترس شما محقق گرامی قرار خواهد گرفت.

مجموعه اِی آر بی کریت در کنار مشاور تخصصی بتن, ملات, افزودنی های شیمیایی بتن و ملات و مواد شیمیایی ساختمان، به عنوان یکی از تخصصی ترین مشاوران بتن، به مشاوره بتن پیمانکاران ابنیه و سازه های بتنی مانند سد و پل و … می پردازد. همچنین این مجموعه در راستای خط مشی حرفه ای خود به مشاور بتن و ملات در کارخانه های بتن آماده، قطعات بتنی آماده پیش ساخته، سنگ های مصنوعی، بلوک های سیمانی و قطعات بتنی دکوراتیو تبدیل شده است.

انتشار کتاب‌های تخصصی زبان اصلی و جزوه‌های فنی نایاب رشته عمران از دیگر فعالیت‌های این مجموعه علمی-مشاوره‌ای می‌باشد، تا مهندسین، محققین و دانشجویان بتوانند به طور منسجم به این مجموعه دسترسی داشته باشند .

آماده سازی توسط مجموعه ای آر بی کریت

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *